Taştekin Metal Boru Profil İnşaat Malzemeleri

Taştekin Metal Boru, Profil, Demir ve İnşaat Malzemeleri

 

  <title>   TAŞTEKİN METAL BORU ve İNŞAAT MALZEMELERİ <span style="padding-left:10px;padding-right:10px;padding-top:10px;padding-bottom:10px;"> </span></h4> <table width="100%" border="0" align="center" background="images/iczemin.png"> <tr> <td><div class="container"> <div style="padding-left:5px;padding-right:5px;padding-top:5px;padding-bottom:5px;"> <center> <span style="padding-left:10px;padding-right:10px;padding-top:10px;padding-bottom:10px;"> </span> <title>  Hadde Grubu Demirler ALT KATEGORİLERIPE Profilleri |
IPE Profilleri

IPE demir günümüzde yapı sektöründe çokça kullanılan bir demir türüdür.

NPI Profiller |  title=
NPI Profiller

NPI Profil Demir, günümüzde pek çok alanda kullanılan hemen hemen her türden binanın ve çelik konstrüksiyonların içinde bulunan demir profillerdir.

NPU Profiller |  title=
NPU Profiller

NPU profil demirleri genel itibariyle yapıyı kuvvetlendirmek amacıyla üretilmiştir. Çelik yapılarda destek profili olarak kullanılırlar.

HEA Profiller |
HEA Profiller

genelde sanayi yapılarında, endüstri tesislerinde, ambarlarda ve depreme dayanıklı binalarda çelik konstrüksiyon yapımı için kullanılan profillerdir. Yapılarda kolon, kiriş veya aşık olarak kullanılırlar.

HEB Profiller |  title=
HEB Profiller

Sanayi yapılarında, endüstri tesislerinde, ambarlarda ve depreme dayanıklı binalarda çelik konstrüksiyon yapımı için kullanılan profillerdir. Yapılarda kolon, kiriş veya aşık olarak kullanılırlar.

 

Bu Kategoride : 5 Ürün Bulunmaktadır.          |          Toplam Listelenen Sayfa : 0    

» »»

 

 

Taştekin Metal Boru Profil İnşaat Malzemeleri Tarsus