Taştekin Metal Boru Profil İnşaat Malzemeleri

Taştekin Metal Boru, Profil, Demir ve İnşaat Malzemeleri

 

  <title>   TAŞTEKİN METAL BORU ve İNŞAAT MALZEMELERİ <span style="padding-left:10px;padding-right:10px;padding-top:10px;padding-bottom:10px;"> </span></h4> <table width="100%" border="0" align="center" background="images/iczemin.png"> <tr> <td><div class="container"> <div style="padding-left:5px;padding-right:5px;padding-top:5px;padding-bottom:5px;"> <center> <span style="padding-left:10px;padding-right:10px;padding-top:10px;padding-bottom:10px;"> </span> <title>  Sac Grubu ALT KATEGORİLERTrapez Sac |
Trapez Sac

Cephe ve çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan trapez saclar, TSE standartlarında ve kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Taştekin Metal uygun fiyatlı trapez sac çeşitleri ile hizmetinizdedir.

Baklava Dilimli Sac |  title=
Baklava Dilimli Sac

Baklava dilimli saclar, her tür metal uygulamalarınızda kullanımınıza uygun, kaliteli ve TSE standartlıdır. Desenli sac çeşitlerimiz mevcuttur.

Galvaniz Mahya |  title=
Galvaniz Mahya

Galvanizli veya boyalı sacların trapez levha halidir. Çatı, cephe kaplamaları ve prefabrik yapı imalatlarında kullanılmaktadır. Duvar tavan kaplaması olarakta kullanılırlar.

Galvanizli Rulo Saclar |
Galvanizli Rulo Saclar

Yassı çeliğin sıcak daldırma işlemi ile farklı ağırlıkta çinko ile kaplanmasıyla üretilirler.

Galvanizli Düz Sac |  title=
Galvanizli Düz Sac

Düz saclar, rulo sacların düzleştirilmesi ile elde edilir. Düz saclar plaka halinde olup, istenen ölçülerde dilimleme yapılabilmektedir.

Renkli Trapez Saclar |  title=
Renkli Trapez Saclar

Renkli trapez sac çeşitlerimiz ile hem estetik anlamda hemde kalite anlamında fark yaratırsınız. Cephe ve çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan, renkli trapez saclar uygun fiyatlarımız ile hizmetinize sunulmuştur.

Desenli Siyah Sac |
Desenli Siyah Sac

Firmamızda her tür projenize uygun desenli (papatya, çiçek,gül, mızrak desenli) sac çeşitlerimiz mevcuttur.

Siyah Sac |  title=
Siyah Sac

Siyah saclar, kapı motiflerinde otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. İstenilen ölçü ve kalınlıkta çeşitlerimiz mevcuttur.

 

Bu Kategoride : 8 Ürün Bulunmaktadır.          |          Toplam Listelenen Sayfa : 0    

» »»

 

 

Taştekin Metal Boru Profil İnşaat Malzemeleri Tarsus